Тарифи                                                                             Пільги

 

 

 

ВЕДЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Служба радіо – таксі «ЛЮКС - ТАКСІ» булла створена 20 жовтня 2006 року. Керівник служби – приватний підприємець Рицко Ігор Йосипович. Автомобілі вийшли на маршрути м.Луцька 1 березня 2007 року.

«ЛЮКС - ТАКСІ» приділяє велику увагу якісному обслуговуванню клієнтів як легковим так і перевезення вантажним автотранспортом, пропонує автомобілі на будь-який смак, починаючи від елегантних машин середнього класу до розкішних автомобілів. За не досить великий проміжок часу досягнуто значних результатів, і на сьогоднішній день «ЛЮКС - ТАКСІ» займає провідні позиції на ринку транспортних послуг міста Луцька та Волинської області у сфері легкових та вантажних перевезень. За цей час ми зарекомендували себе, як надійна команда, яка пропонує якісні послуги за помірними цінами, доступними для широкого кола споживачів.

Компанія «ЛЮКС - ТАКСІ» працює в місті Луцьку у чіткій відповідності до ”Закону України про автомобільний транспорт” та ”Правил надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі”. Наші водії є суб’єктами підприємницької діяльності, отримують та мають відповідні документи на перевезення, а також автомобілі обладнанні таксометрами, адже ми повністю прагнемо легалізувати свій бізнес.

Співробітники «ЛЮКС - ТАКСІ» - це професіонали свого класу. Майже всі вони мають великий досвід роботи у пасажирському транспорті міста. Наш персонал - це люди різної вікової групи, які бездоганно виконують свою роботу.
Наш власний автопарк складають 190 легкових та 16 вантажних автомобілі, які обладнані найсучаснішими засобами радіозв’язку з врахуванням правил ліцензування таких послуг. Це дозволяє нам виконувати замовлення у найкоротший термін. Завдяки оперативній обробці дзвінків диспетчерами ми гарантуємо своєчасне виконання замовлень.
Технічний стан кожного автомобіля щоденно контролюється власниками транспортних засобів, а також знаходиться на контролі керівництва. Саме таким чином ми гарантуємо, що кожен наш клієнт зможе без перешкод доїхати до кінцевого пункту призначення.
Кількість замовлень наших послуг постійно зростає, але
ми не бажаємо зупинятися на досягнутому..

Служба радіо – таксі «ЛЮКС - ТАКСІ» надає послуги по перевезенню пасажирів та багажу за готівковий та безготівковий розрахунок.

Яндекс.Метрика